Napisz! Postaram się pomóc.

Do kontaktu zapraszam wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego – zarówno osoby chcące uczyć się online jak i firmy, które chcą rozwijać umiejętności językowe swoich pracowników w formie zajęć stacjonarnych w swoim biurze lub w formie online.

Zapraszam do odwiedzenia strony mojej szkoły językowej Inspiro Language Academy. Wejdź i zobacz jak wygląda przygotowanie zajęć oraz dlaczego nic nie ryzykujesz decydując się na kurs w mojej szkole.

Jak wspomniałam powyżej bardzo chętnie nawiążę współpracę z firmami, które szukają najlepszych lektorów dla swoich pracowników. Nauczałam już w firmach takich jak MAN Trucks, Statoil, Antal International, Sarigato, Clonex czy KMC Services.

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: kontakt@weronikasokolowska.pl lub wypełnienie formularza.

Jeśli sądzisz, że czytelnicy mojego bloga mogliby skorzystać z Twoich produktów lub usług to nie wahaj się ze mną skontaktować – chętnie zapoznam się z Twoją ofertą:)

    Wysyłając tę wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Inspiro Language Academy Weronika Sokołowska z siedzibą przy ul. Zbrojów 4/15, 30-042 Kraków. Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności zamieszczoną na stronie https://weronikasokolowska.pl/polityka-prywatnosci/