Moja książka: „Zacznij mówić po angielsku!”

Ang_zacznij_mowic_front_3D_555px_szer

Prawie rok temu od wydawnictwa Egdard dostałam propozycję napisania próbki tekstu. Wizja wydania własnej książki zabrzmiała dość abstrakcyjnie, ale już po chwili pojawił się pomysł na temat. Potem przyszła akceptacja mojej koncepcji i rozpoczęłam kilkumiesięczną pracę nad poradnikiem dla wszystkich tych, którzy odczuwają strach i barierę podczas mówienia w języku obcym. I oto jest! Moja pierwsza książka. Od dziś w sprzedaży internetowej, a za kilka dni w księgarniach stacjonarnych.

„Zacznij mówić po angielsku!” została zainspirowana moimi uczniami, czytelnikami bloga i moimi własnymi doświadczeniami z przełamywaniem bariery językowej podczas mówienia. Wiem, że komunikacja to najważniejsza umiejętność językowa, która jednocześnie przysparza wielu uczącym się największych trudności. Moi uczniowie i czytelnicy często doszukują się przyczyn bariery i strachu w braku talentu lub niewystarczających staraniach włożonych w naukę języka. Doświadczenie pokazało mi, że problem tkwi zupełnie gdzie indziej. Wszystko to opisałam w książce, której zadaniem jest pomóc uczącym się języka angielskiego przełamać barierę językową i komunikować się tak, jak zawsze o tym marzyli.

Chcąc odpowiedzieć na różnorodne potrzeby potencjalnych czytelników, podzieliłam drogę do swobodnej i płynnej komunikacji na krótkie odcinki, odpowiadające kolejnym poziomom zaawansowania w posługiwaniu się językiem angielskim. Dzięki temu, każdy może odnaleźć miejsce, w którym się znajduje na tej drodze, niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna przygodę z językiem, czy też pragnie ją kontynuować. Do każdego etapu dopasowałam szereg ćwiczeń językowych i technik uczenia się, które sprzyjają efektywnemu kształtowaniu umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim. Myślę, że wśród takiej różnorodności każdy odnajdzie elementy, które będą idealne dla jego indywidualnych potrzeb i zamiłowań. Mam nadzieję, że dzieląc się tą wiedzą pomogę Wam znaleźć się po drugiej stronie bariery językowej. Zapraszam wszystkich do lektury!

Chcesz udostępnić? Super!

Picture of Cześć! Jestem Weronika

Cześć! Jestem Weronika

i w telegraficznym skrócie uczę dorosłych języka angielskiego. Nie obiecuję, że nauczysz się języka w 2 tygodnie, ale wiem jak sprawić abyś miał/a NIESAMOWITE REZULTATY. Zaciekawiłam Cię? Zacznij od zapisania się na newsletter, a opowiem Ci w nim jakie masz DARMOWE możliwości nauki ze mną. Do zobaczenia po drugiej stronie!

Moja szkoła językowa:

Dołącz do społeczności!