Post trochę inny niż wszystkie

blog o nauce języków

Odkąd zajrzałam w głąb własnej duszy i stwierdziłam, że uczenie języków to to, co sprawia mi największą frajdę, wiedziałam, że moim celem jest stworzenie własnego miejsca językowych inspiracji. Marzenie kiełkowało w mojej głowie, nabierało barw i wypełniało się nowymi pomysłami, a ja znalazłam w sobie odwagę na zrobienie pierwszego kroku ku jego realizacji. Potem był kolejny i jeszcze następny i raptem znalazłam się w miejscu, z którego do Was piszę, w biurze mojego małego językowego centrum wszechświata, mojej szkoły języków obcych: Inspiro Language Academy.

Inspiro Language Academy to miejsce dla każdego, kto chce zarazić się pasją do poznawania języków i kultur. To szkoła, w której rozwój językowy i zdobywanie nowych umiejętności są naszym wspólnym celem. To centrum pomocy technicznej dla każdego, kto ma problem z motywacją do nauki lub chciałby uczyć się bardziej świadomie i efektywnie. To pozytywny punkt na mapie Krakowa. To przyjazny kąt, w którym każdego wita się uśmiechem. Chcę, żeby było to miejsce, w którym spełniają się marzenia moich uczniów, tak, jak spełniło się jedno z moich marzeń.

Jeśli jesteście ciekawi, co dzieje się w Inspiro Language Academy, zajrzyjcie na stronę internetową lub konto na facebooku.

A jeśli szukacie miejsca, w którym moglibyście realizować swoje językowe cele, zapraszam na Kujawską 24.

Pozdrawiam!

Chcesz udostępnić? Super!

Picture of Cześć! Jestem Weronika

Cześć! Jestem Weronika

i w telegraficznym skrócie uczę dorosłych języka angielskiego. Nie obiecuję, że nauczysz się języka w 2 tygodnie, ale wiem jak sprawić abyś miał/a NIESAMOWITE REZULTATY. Zaciekawiłam Cię? Zacznij od zapisania się na newsletter, a opowiem Ci w nim jakie masz DARMOWE możliwości nauki ze mną. Do zobaczenia po drugiej stronie!

Moja szkoła językowa:

Dołącz do społeczności!