Post trochę inny niż wszystkie

blog o nauce języków

Odkąd zajrzałam w głąb własnej duszy i stwierdziłam, że uczenie języków to to, co sprawia mi największą frajdę, wiedziałam, że moim celem jest stworzenie własnego miejsca językowych inspiracji. Marzenie kiełkowało w mojej głowie, nabierało barw i wypełniało się nowymi pomysłami, a ja znalazłam w sobie odwagę na zrobienie pierwszego kroku ku jego realizacji. Potem był kolejny i jeszcze następny i raptem znalazłam się w miejscu, z którego do Was piszę, w biurze mojego małego językowego centrum wszechświata, mojej szkoły języków obcych: Inspiro Language Academy.

Inspiro Language Academy to miejsce dla każdego, kto chce zarazić się pasją do poznawania języków i kultur. To szkoła, w której rozwój językowy i zdobywanie nowych umiejętności są naszym wspólnym celem. To centrum pomocy technicznej dla każdego, kto ma problem z motywacją do nauki lub chciałby uczyć się bardziej świadomie i efektywnie. To pozytywny punkt na mapie Krakowa. To przyjazny kąt, w którym każdego wita się uśmiechem. Chcę, żeby było to miejsce, w którym spełniają się marzenia moich uczniów, tak, jak spełniło się jedno z moich marzeń.

Jeśli jesteście ciekawi, co dzieje się w Inspiro Language Academy, zajrzyjcie na stronę internetową lub konto na facebooku.

A jeśli szukacie miejsca, w którym moglibyście realizować swoje językowe cele, zapraszam na Kujawską 24.

Pozdrawiam!

Chcesz udostępnić? Super!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Cześć! Jestem Weronika

Cześć! Jestem Weronika

i w telegraficznym skrócie uczę dorosłych języka angielskiego. Nie obiecuję, że nauczysz się języka w 2 tygodnie, ale wiem jak sprawić abyś miał/a NIESAMOWITE REZULTATY. Zaciekawiłam Cię? Zacznij od zapisania się na newsletter, a opowiem Ci w nim jakie masz DARMOWE możliwości nauki ze mną. Do zobaczenia po drugiej stronie!

Moja szkoła językowa:

Dołącz do społeczności!