Rok podróży kulinarnych

blog językowy Weronika Sokołowska

Mam całą masę planów na 2017. Wśród nich jedno wyzwanie, którym już zdążyłam się podzielić na Instagramie. Sama przyjemność i ekstra dawka motywacji na cały rok. Zapraszam i Was do #12podróżykulinarnych !

Mój niezbędnik w każdej podróży to aparat, przewodnik i lista rekomendowanych miejsc, gdzie można zjeść coś lokalnego. W tym roku pomyślałam, że nie warto czekać na kolejną podróż z kosztowaniem innych smaków. Stąd wziął się pomysł dwunastu podróży i wyzwanie tak pozytywne, że za realizację zabrałam się już pierwszego dnia stycznia.

Wyzwanie jest proste: każdego miesiąca przynajmniej raz zafundować sobie kulinarną podróż w miejsce, które chciałoby się odwiedzić w przyszłości. To nie tylko dwanaście przyjemnie spędzonych chwil, ale i doskonała motywacja do nauki języków obcych.

Ja zamierzam podejść do wyzwania na różne sposoby. Czasami dobrze jest odkrywać nowe restauracje specjalizujące się w daniach z różnych stron świata, ale chcę też spróbować własnych sił w eksperymentowaniu i odtwarzaniu smaków, które przywołują dobre wspomnienia z podróży.

Zachęcam Was do dołączenia do wyzwania i wyrwania się od czasu do czasu z utartych schematów żywieniowych. Kto wie w jakie rejony zawędruje Wasza kulinarna fantazja?

Z niecierpliwością czekam na kolejny miesiąc. Moja dalsze podróże możecie śledzić na IG.

Chcesz udostępnić? Super!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Cześć! Jestem Weronika

Cześć! Jestem Weronika

i w telegraficznym skrócie uczę dorosłych języka angielskiego. Nie obiecuję, że nauczysz się języka w 2 tygodnie, ale wiem jak sprawić abyś miał/a NIESAMOWITE REZULTATY. Zaciekawiłam Cię? Zacznij od zapisania się na newsletter, a opowiem Ci w nim jakie masz DARMOWE możliwości nauki ze mną. Do zobaczenia po drugiej stronie!

Moja szkoła językowa:

Dołącz do społeczności!