Zapisz się na szkolenie,
podczas którego przygotuję Cię
do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku.

Szkolenie odbędzie się 2 czerwca o godzinie 10.00. Czyli już za:

Days
Hours
Minutes
Seconds
Weronika Sokołowska trenerka języka angielskiego

Zaoszczędź sobie stresu. Bądź dobrze przygotowana/y na rozmowę o pracę.

Dlaczego warto być?

Nauczysz się odpowiadać na najczęściej zadawane przez rekruterów pytania. Na pewno któreś z nich Ci się trafi!

Dowiesz się co zrobić w sytuacji jeśli nie będziesz znać odpowiedzi na zadane pytanie. TO BĘDĄ PRO TIPy, bez których możesz spalić rozmowę kwalifikacyjną.

Poznasz techniki, które pozwolą Ci brzmieć po angielsku bardziej naturalnie. A to pozwoli Ci zabłysnąć na tle innych!

Dowiesz się jak zrobić naprawdę dobry SMALL TALK z rekruterem. Spraw, aby rekruter od razu wiedział, że jesteś poważnym kandydatem.

Będziesz lepiej przygotowany do rozmowy kwalifikacyjnej od swoich konkurentów. Czytaj: zmaksymalizujesz szanse na dostanie tej pracy.

Dlaczego możesz mi zaufać w kwestii przygotowania do rozmowy o pracę po angielsku?

1) Jestem TRENEREM języka angielskiego. Uczę tego języka już 13 lat i specjalizuję się w nauczaniu osób dorosłych, dlatego przygotowywanie do rozmów kwalifikacyjnych to dla mnie standard.

2) Jestem ZAŁOŻYCIELKĄ szkoły językowej Inspiro Language Academy. Co miesiąc odbywam od kilku do kilkunastu rozmów kwalifikacyjnych z lektorami, którzy chcą uczyć w mojej szkole. Od początku istnienia szkoły odbyłam takich rozmów już PONAD 400!

3) Swoją wiedzę o dobrym przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku zebrałam w jednym miejscu i napisałam o tym EBOOKA, ale chcę tę wiedzę jeszcze bardziej rozpowszechniać. Dlaczego? Bo rynek się zmienia i prawdopodobnie o pracę nie będzie tak łatwo jak kiedyś. MUSISZ BYĆ ZATEM KONKURENCYJNA/Y i wypaść na rozmowie o pracę lepiej od Twoich konkurentów. Tyle.

Zdobądź przewagę nad innymi!

1) Dzięki wiedzy, którą zdobędziesz (i pracy własnej w domu) wejdziesz na rozmowę solidnie przygotowana/y i dosłownie POZAMIATASZ. Wyjdziesz z niej z podniesioną głową i wszystkim w końcu powiesz, że Ci dobrze poszło.

2) Wiedza, którą Ci przekażę nie przeterminuje się. Będzie do użycia zarówno w rozmowie o pracę, która odbędzie się jutro jak i w tej, która odbędzie się za 10 lat.

3) Warto uczyć się od praktyków. Nauczę Cię technik i strategii, które są przetestowane i naprawdę się sprawdzają! Spodziewaj się zatem samych konkretów.

Na moich szkoleniach z rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku wzięło udział już ponad 1000 osób. Co o nim mówią?

rozmowa o pracę po angielsku
szkolenie rozmowa kwalifikacyjna po angielsku
rozmowa kwalifikacyjna po angielsku opinie

Do zobaczenia już niebawem!