Zapisz się na szkolenie, podczas którego przygotuję Cię do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku.
Zero lania wody. Same konkrety.

Jeśli godzina szkolenia Ci nie odpowiada to zapisz się i tak! Nagranie będzie do obejrzenia do końca dnia.

Najbliższa transmisja szkolenia odbędzie się we wtorek 06.10 o godzinie 10.00

Czyli już za:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Weronika Sokołowska trenerka języka angielskiego

Przygotuj się solidnie do rozmowy o pracę i zaoszczędź sobie niepotrzebnego stresu.

A dlaczego jeszcze warto być?

Nauczysz się odpowiadać na najczęściej zadawane przez rekruterów pytania. Na pewno któreś z nich Ci się trafi!

Dowiesz się co zrobić w sytuacji jeśli nie będziesz znać odpowiedzi na zadane pytanie. To będą PRO TIPY, które uratują Cię w najtrudniejszej chwili.

Poznasz techniki, które pozwolą Ci brzmieć po angielsku bardziej naturalnie. A to pozwoli Ci zabłysnąć na tle innych!

Dowiesz się jak zrobić naprawdę dobry SMALL TALK z rekruterem. Spraw, aby rekruter od razu wiedział, że jesteś fajną osobą.

Będziesz lepiej przygotowany do rozmowy kwalifikacyjnej od swoich konkurentów. Czytaj: zmaksymalizujesz szanse na dostanie tej pracy.

Dlaczego możesz mi zaufać w kwestii przygotowania do rozmowy o pracę po angielsku?

1) Jestem TRENEREM języka angielskiego. Uczę tego języka już 13 lat i specjalizuję się w nauczaniu osób dorosłych, dlatego przygotowywanie do rozmów kwalifikacyjnych to dla mnie standard.

2) Jestem ZAŁOŻYCIELKĄ szkoły językowej Inspiro Language Academy. Co miesiąc odbywam od kilku do kilkunastu rozmów kwalifikacyjnych z lektorami, którzy chcą uczyć w mojej szkole. Od początku istnienia szkoły odbyłam takich rozmów już PONAD 400!

3) Swoją wiedzę o dobrym przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku zebrałam w jednym miejscu i napisałam o tym e-booka, ale chcę tę wiedzę jeszcze bardziej rozpowszechniać. Dlaczego? Bo rynek się zmienia i prawdopodobnie o pracę nie będzie tak łatwo jak kiedyś. MUSISZ BYĆ ZATEM KONKURENCYJNA/Y i wypaść na rozmowie o pracę lepiej od Twoich konkurentów. Tyle.

Zdobędziesz przewagę nad innymi!

1) Dzięki wiedzy, którą zdobędziesz (i pracy własnej w domu) wejdziesz na rozmowę solidnie przygotowana/y i zrobisz dobre wrażenie. Wyjdziesz z niej z podniesioną głową i wszystkim w końcu powiesz, że Ci dobrze poszło.

2) Wiedza, którą Ci przekażę nie przeterminuje się. Będzie do użycia zarówno na rozmowie o pracę, która odbędzie się jutro jak i na tej, która odbędzie się za 10 lat.

3) Warto uczyć się od praktyków. Nauczę Cię technik i strategii, które są przetestowane i naprawdę się sprawdzają. Spodziewaj się zatem samych konkretów.

Na moich szkoleniach z rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku wzięło udział już ponad 1000 osób.
Co o nich mówią?

rozmowa o pracę po angielsku
szkolenie rozmowa kwalifikacyjna po angielsku
rozmowa kwalifikacyjna po angielsku opinie

Do zobaczenia już niebawem!