O mnie

Anglistka, iberystka, lektor, trener języków obcych. Założycielka i metodyk szkoły językowej Inspiro Language Academy. Autorka książki Zacznij mówić po angielsku. Jak przełamać barierę językową. Pasjonatka podróży i poznawania krajów i kultur. Zagadnieniom związanym z nauką języków przygląda się od lat z perspektywy osoby uczącej się i nauczającej.

Wiedzę o uczeniu się i nauczaniu języków obcych czerpię ze swoich doświadczeń i doświadczeń moich uczniów. Stale poszukuję odpowiedzi na pytania i wątpliwości, które stawia przede mną mój zawód i moje codzienne otaczanie się językami obcymi. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, pytania i odpowiedzi, którymi dzielę się na blogu.

Nie jestem zagorzałym zwolennikiem, ani przeciwnikiem żadnej ze znanych mi metod nauczania języków obcych. Jestem za to zwolennikiem dobierania metod i środków ‘skrojonych na miarę’ indywidualnych potrzeb i możliwości każdego z nas.

Wiem, że wprowadzenie języków obcych, jako stałego elementu naszego życia, może być przyjemne i dawać ogromną satysfakcję. Poznając siebie i dostępne środki wspomagające uczenie się możemy skutecznie dążyć do osiągania swoich celów i spełniania marzeń.